Shahrukh Khan ~Hudobné videá

Tohto muža netreba nikomu predstavovať. Teda nikomu, kto sa ako-tak orientuje vo svete indického filmu. Ak vás na Bollywood nenamotal samotný kráľ... ako ste sa vôbec namotali? :) Mohla by som napísať o jeho záporáckych začiatkoch, o jeho náhlom výstupe na trón romantického hrdinu, alebo o jeho veľmi populárnej spolupráci s Joharom a Choprovcami. Namiesto toho vám predstavujem výber hudobných videí z jeho filmov, keďže na nete je už dosť jeho biografií.

Postupne sem pridám titulky k všetkým klipom, ktoré som stihla preložiť. Odkaz na samotný klip tu nenájdete, ale ulož.to by vám mohlo uľahčiť hľadanie ;)


2012

Ra.One

Chammak Challo (Chammak Challo je označenie pre dievča, ktoré sa rado predvádza, nosí nápadné oblečenie a pri chôdzi jej cinkotajú ozdoby. Je to myslené pozitívne :) Nič lepšie ako 'fešanda' ma nenapadlo. Ak máte nejaký príhodnejší výraz, sem s ním!!)

2009

Billu Barber


2008

Rab Ne Bana Di Jodi


3 komentáre:

  1. Find Bollywood Hollywood beautiful Actress Hollywood Beautiful Actress Bollywood Beautiful Actress Tollywood Hot Beautiful Actress ,South Indian Actresss Tollywood Beautiful Actress South Indian Beautiful Actress Beautiful Sana khan Hot Picks ,Beautiful Sana Khan Hot Videos Sana khan Hot Bikini Pics Beautiful Hot Ileana Dcruz Bikini Picks & videos Ileana D’Cruz Top Bikini Photoshoot Latest Bollywood Updates at Bollywood Latest Updates Latest Holywood Updates at Hollywood Latest Updates

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Latest Movie of Allu Arjun - Surya on Youtube: https://za.gl/5Im3rNlc

    OdpovedaťOdstrániť

Podobné články